ماشین ظرفشویی Alfa

اگر تجربه کار در کافی شاپ یا رستوران را داشته باشید اهمیت ماشین ظرفشویی صنعتی را به خوبی درک خواهید کرد! استفاده از نیروی کار ظرف شور را فراموش کنید. این کار علاوه بر اینکه هزینه‌های زیادی نظیر هزینه مصرف آب بیش از حد و هزینه شکستن  ظروف بر اثر خطای انسانی را به شما تحمیل می‌کند، کار بسیار وقت گیری نیز می‌باشد. استفاده از ماشین ظرفشویی صنعتی علاوه بر اینکه مصرف آب مورد نیاز برای شستشوی ظروف را به مقدار چشم گیری کاهش می‌دهد (تنها 2 لیتر به اضای هر سیکل شستشو) مشکل شکستن ظروف بر اثر اشتباه انسانی را نیز رفع کرده و ظروف کافی شاپ یا رستوران شما را تنها در 2 دقیقه شستشو و خشک می‌کند.

شرکت پارسه نماینده رسمی ماشین ظرفشوی الوی یومکس در ایران می‌باشد.

شرکت الویومکس آلفا با بیش از 30 سال سابقه و حضور در بیش از 50 کشور دنیا یکی از بزرگترین تولید کنندگان دستگاه های شستشوی صنعتی می باشد.

 ابداع تکنولوژی‌های انحصاری گوناگون و استفاده از بهترین مواد اولیه و قطعات این شرکت را قادر ساخته تا بتواند استاندارهای متعددی نظیر CE، Intertek، TUV و RoHS را به دست آورده و خود را در میان برترین تولید کنندگان دستگاه های صنعتی شستشوی ظروف در دنیا قرار دهد.

از جمله ویژگی های بارز ماشین ظرفشویی الویومکس می توان استفاده، نظافت و نگهداری آسان، عمر بالای قطعات، ایمنی بسیار بالا و همچنین کیفیت بسیار بالای شستشوست.

 

برای دانلود کاتالوگ ماشین ظرفشویی صنعتی Elviomex اینجا را کلیک کنید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :