دستگاه رست قهوه Ceroffee

لوگو سرافی

شرکت CMTECH کره جنوبی شرکتی با تجربه ای ۳۰ ساله در زمینه تولید دستگاه‌های پیشرفته صنعتی، پزشکی و غذاییست. این شرکت  با در اختیار داشتن دانش سرامیک‌های صنعتی پیشرفته، توانست اولین روستر حرارت مستقیم با سرامیک‌های حرارتی را به دنیا عرضه کند.

دستگاه روستر Ceroffee اولین روستر با حرارت مستقیم تابشی دنیاست. اشعه مادون قرمز ساطع شده از صفحات سرامیکی دستگاه باعث می شود بر خلاف دستگاه های روستر شعله ایی و یا المنتی، تمامی دانه ها به میزان یکنواخت روست شوند و دیفکت روست به حداقل میزان ممکن برسد.

طراحی خلاقانه دستگاه به روسترهای حرفه ای این امکان را می دهد تا بتوانند تمامی پارامترهای دستگاه مانند دما، زمان و قدرت حرارت در طول روست را کنترل کرده، پروفایل دلخواه خود را ذخیره کنند و بتوانند آنرا تکرار کنند.

با گزینه روست آسان تمامی مراحل از روست تا خنک کردن دانه ها به صورت اتوماتیک انجام می شود. همچنین کاربر می تواند با استفاده از اپلیکیشن تلفن همراه ceroffee و اسکن کردن بارکد دانه سبز که شامل اطلاعات نحوه روست می شود، تمامی اطلاعات را به دستگاه روستر منتقل کند.

دسترسی آسان به درام روستر و نظافت آن تنها با بازکردن چند پیچ.

پردازنده مرکزی دستگاه روستر Ceroffee علاوه بر به حداقل رساندن مصرف انرژی دستگاه، امکان مشاهده پروسه روست و کنترل و آنالیز کردن نمودارهای آن را بر روی گوشی های هوشمند و یا لپ تاپ محیا می سازد.

جهت دریافت کاتالوگ دستگاه رستر قهوه سرافی اینجا را کلیک کنید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :