ویژگی‌های منحصر به فرد مخلوط کن بلندتک

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 30 خرداد 1397 در ساعت 17 : 2 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

چه چیزی مخلوط کن های بلندتک را منحصر به فرد کرده است؟

مخلوط کن بلندتک

مخلوط کن های بلندتک با سختگیرانه‌ترین استانداردهای صنعتی آمریکا ساخته می‌شوند که آنها را به پیشرفته‌ترین مخلوط کن‌های صنعتی تبدیل کرده است.

ویژگی‌هایی که مخلوط کن های بلندتک را متمایز می‌کنند:

 

1- پارچ‌های چهار وجهی نشکن

پارچ نشکن مخلوط کن بلندتک

«ساخته شده از مرغوب‌ترین مواد BPA-Free»

طراحی انحصاری زوایای پارچ‌های مخلوط کن بلندتک باعث می‌شود مواد ریخته شده درون پارچ مخلوط کن بلندتک با برخورد به جداره‌های پارچ به خوبی هم بخورند و به سبب حرکت گردابی موثر ایجاد شده درون پارچ مواد به سمت تیغه کشیده شده و به صورت یکنواخت خرد و میکس شوند. در نتیجه بر خلاف مخلوط کن‌های دیگر، مخلوط کن های بلندتک هیچ نیازی به کوبه‌های پلاستیکی و یا همزدن دستی مواد درون پارچ ندارند.

استفاده از مواد با کیفیت و BPA-Free در ساخت پارچ مخلوط کن های بلندتک عمر پارچ را افزایش داده، احتمال مات شدن پارچ را کاهش می‌دهند. همچنین استفاده از مواد BPA-Free باعث می‌شوند پارچ مخلوط کن های بلندتک بر خلاف پارچ مخلوط کن‌های دیگر فاقد مواد سرطان زا بوده و بتوان آنها را در ماشین ظرفشویی شست.

 

2- رابط کاربری بی دردسر

رایط کاربری مخلوط کن بلندتک

«به آسانی فشردن یک دگمه»

مخلوط کن های بلندتک از صفحه کنترل پیشرفته با استانداردهای صنعتی بهره می برند که نه تنها مخلوط کردن را آسان تر و هوشمندانه تر می کند، بلکه نظافت دستگاه را نیز بی دردسر می‌کند.

با مخلوط کن‌های قابل برنامه ریزی بلندتک، مخلوط کردن انواع شیک، اسموتی ، سس و ... به آسانی فشردن یک دگمه بوده و پردازنده مرکزی این مخلوط کن ها شما را قادر می سازد پروفایل Blend مطلوب خود را با تنظیم سرعت، قدرت، زمان و پالس های چرخش تیغه به حافظه دستگاه بسپارید، و با انتخاب پروفایل مورد نظر پروسه مخلوط کردن را به مخلوط کن بلندتک بسپارید.

 

3- قوی‌تر و ایمن‌تر

تیغه مخلوط کن بلندتک

«تیغه‌های ایمن با مقاومت و ماندگاری بالا»

تیغه‌های مخلوط کن بلندتک از فولاد سردکاری شده (Cold-Forged) ساخته شده، 80% ضخیم تر و 10 برابر بادوام تر از تیغه مخلوط کن‌های دیگر است. همچنین تیغه مخلوط کن های بلندتک تیز نبوده و دارای لبه ضخیم و کند است. شاید بپرسید چرا! دلیل واضحی وجود دارد. وقتی تیغه مخلوط کن شما با سرعتی بیش از 500 کیلومتر بر ساعت بچرخد دیگر نیازی ندارید که تیغه تیز باشد. در حقیقت تیغه های بزرگ و ضخیم مخلوط کن بلند تک بر خلاف مخلوط کن های دیگر به جای بریدن مواد درون پارچ، مواد را پودر می‌کند.

علاوه بر این، شستشوی پارچ مخلوط کن های بلندتک به علت دارا بودن تیغه‌های کند، بر خلاف تیغه‌های تیز مخلوط کن‌های دیگر کاملا ایمن بوده و خطر بریدن دست کاربر وجود ندارد.

تیغه مخلوط کن بلندتک

 

4- سوکت و محور کوپلینگ خراب نشدنی

سوکت و محور کوپلینگ مخلوط کن بلندتک

«عدم نیاز به تعویض و یا تعمیر»

سوکت کوپلینگ، رابط بین موتور و تیغه بوده و تیغه را می‌چرخاند. هنگامی که مخلوط کن پر قدرتی مانند بلندتک را در اختیار دارید باید از مقاوم بودن سوکت و محور کوپلینگ اطمینان حاصل کنید. شرکت بلندتک با تهیه سوکت و محور کوپلینگ مخلوط کن های بلندتک از بهترین نوع فلز سخت کاری شده دارای استانداردهای صنعتی آمریکا، به شما این اطمینان را می‌دهد که بر خلاف مخلوط کن‌های دیگر مخلوط کن های بلندتک هیچ گاه نیاز به تعمیر و یا تعویض سوکت و محور کوپلینگ نخواهند داشت.

 

5- پر قدرت ترین موتورهای الکتریکی

موتور الکتریکی قدرتمند مخلوط کن بلندتک

«قوی تر از هر مخلوط کن دیگری»

مخلوط کن های بلندتک از قویترین موتورهای الکتریکی صنعتی بهره می‌برند. این موتورها با کیفیت ساخت بالا از بهترین مواد و با سختگیرانه‌ترین استانداردهای صنعتی آمریکا ساخته می‌شوند تا توان پاسخگویی نیازهای شلوغ‌ترین کافه‌ها و رستوران‌ها را داشته باشند.

موتورهای پر قدرت مخلوط کن های بلندتک با قدرت 3 تا 3/8 اسب بخار توان خرد کردن و پودر کردن سخت‌ترین و منجمدترین مواد را به شما می‌دهند. از میوه‌های منجمد گرفته تا یخ تنها با فشار یک دگمه خرد و پودر شده، آماده نوشیدن می‌شوند.

 

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :