مسیر سلامتی با عصاره گیر هورام

7 / 10
از 8 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | یکشنبه 27 خرداد 1397 در ساعت 15 : 45 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نقش تغذیه سالم و نوشیدن آب میوه و سبزیجات در داشتن بدنی سالم و تندرست بر هیچ کس پوشیده نیست. جالب است بدانید جذب مواد مغذی و ویتامین‌ها از آب میوه و سبزیجات 4 برابر مقدار جذب این مواد از خوردن همان میوه و سبزیجات است و هضم آن زمان بسیار کمتری می‌گیرد.

اینفوگرافی هورامم

بد نیست راجع به Slow Squizing Technology و یا تکنولوژی عصاره گیری کند بیشتر بدانیم.

تکنولوژی کلد پرس

قبل از اختراع دستگاه های عصاره گیر توسط شرکت هورام در دهه 1970 میلادی، تنها روش آبگیری از میوه هایی چون سیب، هویج، کرفس و ... دستگاه های تیغه ایی بود. این دستگاه ها با وجود سرعت بالا (4000 rpm) در آبگیری این قبیل میوه ها، به علت سرعت بالای چرخش تیغه باعث گرم شدن آب میوه و سبزیجات و در نتیجه از بین رفتن درصد بالایی از ویتامین ها و آنزیم های موجود در آن می‌شوند. در نتیجه آب میوه تهیه شده با این دستگاه ها از ارزش غذایی کمی برخوردار بود.

 

نمودار ویتامین هورام

شرکت هورام با ابداع دستگاه‌های عصاره گیر و تکنولوژی عصاره گیری کند (Cold Press) توانست علاوه بر ارائه روشی برای تهیه آبمیوه بدون از دست دادن آنزیم ها و ویتامین های موجود در آن، راهی برای آبگیری آسان میوه هایی که با روش‌های معمول آبگیری آنها کار آسانی نبود را در اختیار عموم قرار دهد.

سبزیجات هورام

تقریبا هیچ نوع میوه، سبزیجات و مغزیجاتی نیست که نتوان با دستگاه‌های عصاره گیر هورام عصاره آن را گرفت. با دستگاه های عصاره گیر هورام تهیه عصاره میوه‌هایی مانند توت فرنگی، موز یا نارگیل، سبزیجاتی مانند کرفس و بروکلی و یا مغزیجاتی مانند گردو و بادام امکان‌پذیر شده است.

 

نویسنده:

امیر خسروی

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :